.

.

beibehang Guanyin Буда Будистичката религија фото позадина 3D Континентална streetscape хартија пејзаж спалната соба mural ѕид хартија

beibehang Guanyin Буда Будистичката религија фото позадина 3D Континентална streetscape хартија пејзаж спалната соба mural ѕид

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Не постер. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. 3 : Пополнете ги деталите . Не позадина ролни. Не 10m L и 0.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Со иста позадина ролни. Не ѕидот налепници. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 = 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 = 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 = 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 = 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5" x 6'5 ") ft Количина : 5 = 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 " x6'5 ") ft Количина : 6 = 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8" x 6'5 ") ft Количина : 7 =7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 =8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 =9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 = 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 =12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 =16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft
Други големина . Купувачот цел различна количина. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
.
1 s quare метар = 1pcs.76m2 заокружување .

За производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
1 квадратен метар
Стил:
Југоисточна Азија
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Слични предлози