.

.

beibehang 3d позадина mural 3d Бел коњ позадина реката сликарство фото 3d ѕид мурали позадина de papel parede став quarto

beibehang 3d позадина mural 3d Бел коњ позадина реката сликарство фото 3d ѕид мурали позадина de papel parede став quarto

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Земја
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
1 квадратен метар
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба

Слични предлози