.

.

Сопствени 3d гроздобер работи опрема позадина mural златен метал механизам цевка ѕид тв троседот во спалната соба дневна соба кафе бар, ресторан

Сопствени 3d гроздобер работи опрема позадина mural златен метал механизам цевка ѕид тв троседот во спалната соба дневна соба

DEN 1007.52

Износ
Во продавницата.


Пратката & Услови Обично пратката ќе се организира во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Мерка вашиот ѕид димензии : Ширина * Висина = Метар Квадратен / Квадратни Метри
2. Нормално транзит време може да биде :
САД : 7-23 работни дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Русија : 30-90 работни дена Има понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Подолу производ демонстрација е за повикување само.
Сопствени 3d гроздобер работи опрема позадина mural златен метал механизам цевка ѕид тв троседот во спалната соба дневна соба кафе бар, ресторан
Материјал : Висок квалитет крпа mural без лепак
Го прилагодите според вашиот ѕид големина :
1.

За производот

Димензии:
Квадратен Метар
Функција:
Мувла-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
Ангел Град
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Гроздобер

Слични предлози