.

.

beibehang кристал Дијамант Дамаск de Papel parede 3d позадина за ѕид хартија дома декор ѕид панел се тркалаат контакт хартија мурали

beibehang кристал Дијамант Дамаск de Papel parede 3d позадина за ѕид хартија дома декор ѕид панел се тркалаат контакт хартија

DEN 1665.00
DEN 3264.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : не ткаени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓YK2071 кафе ↓↓ ↓
↓↓↓YK2072 беж ↓↓ ↓
↓↓↓YK2073 светло розова ↓↓ ↓
↓↓↓YK2074 светло зелена ↓↓ ↓
↓↓↓YK2076 злато ↓↓ ↓
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентите 's satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.
Позадина на ЛОГОТО екранот

За производот

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
2073
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Димензии:
5.3

Слични предлози