.

.

beibehang Grandes fleurs rayures Луксузни Класичен Ѕид Хартија Дома Декор Позадина Damask Ѕид покривање 3D Позадина Дневна Соба

beibehang Grandes fleurs rayures Луксузни Класичен Ѕид Хартија Дома Декор Позадина Damask Ѕид покривање 3D Позадина Дневна Соба

DEN 1590.00
DEN 2304.00
-31 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : не ткаени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓На 1602 беж ↓↓ ↓
↓↓↓Б беж ↓↓ ↓
↓↓↓На 1601 крем бела ↓↓ ↓
↓↓↓Б крем бела ↓↓ ↓
↓↓↓На 1605 сина ↓↓ ↓
↓↓↓Б сина ↓↓ ↓
↓↓↓На 1603 светло зелена ↓↓ ↓
↓↓↓Б светло зелена ↓↓ ↓
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентите 's satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.
Позадина на ЛОГОТО екранот

За производот

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
1605
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа

Слични предлози