.

.

фото позадина 3D Модерната Технологија Земјата Коло Инструментално Позадина Позадина дневна соба обичај mural

фото позадина 3D Модерната Технологија Земјата Коло Инструментално Позадина Позадина дневна соба обичај mural

DEN 826.00
DEN 1179.36
-30 %

Износ
Во продавницата.

што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози