.

.

3D фото позадина бамбус шума златниот патот mural позадина ѕид 3D TV позадина стерео позадина обичај спалната соба mural

3D фото позадина бамбус шума златниот патот mural позадина ѕид 3D TV позадина стерео позадина обичај спалната соба mural

DEN 605.00
DEN 864.48
-30 %

Износ
Во продавницата.

Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. 2 квадратен метар=2 парчиња.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не ролни.
Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.69
Материјал : Не-плетени mural
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Купувачот цел различна количина. 1 квадратен метар = 1pcs. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. (ширина и висина) .Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време. 3 квадратен метар =3pcs . Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.

За производот

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози