.

.

beibehang Позадина 3d фреско декорација фото позадина фотографија големи mural рај розова круг дневна соба мурали

beibehang Позадина 3d фреско декорација фото позадина фотографија големи mural рај розова круг дневна соба мурали

DEN 726.00
DEN 1344.00
-46 %

Износ
Во продавницата.

Ширина и висина.

За производот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични предлози