.

.

beibehang Големи сопствена позадина 3d луксузни злато рози мека торба топката накит позадина ѕид дома декорација

beibehang Големи сопствена позадина 3d луксузни злато рози мека торба топката накит позадина ѕид дома декорација

DEN 711.00
DEN 1248.00
-43 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.76m2 заокружување .на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање).
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Купувачот цел различна количина. 2 s quare метар =2 парчиња. (ширина и висина) .Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1 s quare метар = 1pcs. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
15718801

Слични предлози