.

.

beibehang 3D луксузни луксузни златен накит накит мистерија позадина ѕид обичај големи фреско не ткаени позадина

beibehang 3D луксузни луксузни златен накит накит мистерија позадина ѕид обичај големи фреско не ткаени позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. Не големина информации.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Mural позадина. 3 s quare метар =3pcs .
1 s quare метар = 1pcs. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е возможно ве Молиме да не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u . Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не позадина ролни.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
хаи
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
боја:
16339519

Слични предлози