.

.

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепница Афион Цвет Страна се Насликани Цвет Европски Стил Дневна Соба

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепница Афион Цвет Страна се Насликани Цвет Европски Стил Дневна Соба

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
16116870
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Не-плетени
is_customized:
Yes

Слични предлози