.

.

beibehang Топло 3d 3d олеснување цвет позадина троседот во спалната соба позадина ѕид обичај големи фреско не ткаени позадина

beibehang Топло 3d 3d олеснување цвет позадина троседот во спалната соба позадина ѕид обичај големи фреско не ткаени позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

(ширина и висина) .
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Купувачот цел различна количина. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Не постер. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.
1 s quare метар = 1pcs. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). ѕидот mural.76m2 заокружување . 2 s quare метар =2 парчиња.

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
кинески стил
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
16371160

Слични предлози