.

.

beibehang Обичај Облаци Скала Фото Позадина 3D кат Ѕид хартија Бања самолепливи ПВЦ Водоотпорен тапети за ѕидови 3 d

beibehang Обичај Облаци Скала Фото Позадина 3D кат Ѕид хартија Бања самолепливи ПВЦ Водоотпорен тапети за ѕидови 3 d

DEN 907.00
DEN 1680.00
-46 %

Износ
Во продавницата.


Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
.ве молиме да ни каже. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Пополнете ги деталите Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : .

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
13717855
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар

Слични предлози