.

.

beibehang Обичај фото 3d кат цртање на ѕид центар 3D стерео море светот делфин скала кат сликарство de papel parede

beibehang Обичај фото 3d кат цртање на ѕид центар 3D стерео море светот делфин скала кат сликарство de papel parede

DEN 930.00
DEN 1824.00
-49 %

Износ
Во продавницата.

Не големина информации.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
.(ширина и висина). Поднесете вашата цел Плаќања на OK совет : .

За производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
15239489
Винил Тапет Тип:
Ткаенина Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Модерна Уметност Апстракт
Процесот:
Печатење

Слични предлози