.

.

Темно Солидна Боја Фото Backdrops за Деца Роденден Бели Ѕвезди Златна Месечината Позадини за Фото Студио 5x7ft камера fotografica

Темно Солидна Боја Фото Backdrops за Деца Роденден Бели Ѕвезди Златна Месечината Позадини за Фото Студио 5x7ft камера fotografica

DEN 1296.00

Износ
Во продавницата.


Краток Вовед
Ова е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа е едно парче backdrops. Потекло се погодни за Свадба, Деца, Фотографија, Празник Партија, Роденден или Фотографија Кабини итн. Ако ви треба големина дека поголем од 150 cm*200 см, ве молиме контактирајте со нас и дополнителни трошоци е потребно, исто така, големи димензии потекло се чини, немојте да се грижите, бидејќи цвест нема да се меша со фотографии. За било какви прашања и проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас ќе дадам се од себе за да одговорите и да ви помогне.
Производот Се Покаже
Процесот
Забелешка
Ние обично се свитка позадина да го испрати,Така ќе има брчки
Не грижете се,тука се и начини да се отстрани набори : 1. Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред. 2. Топлина тоа со пареа железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. 3. Се водат и се стега тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена,тоа, исто така, работи.

За производот

Големина (мм):
150x220cm, 200x300cm, 300x600cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
Г-1399
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Деца
Материјал:
Не-плетени
Се прилагодите:
Поддршка
Големина:
order to made
Оригиналниот земја:
Кина
Трговија на големо:
Поддршка со разумна цена
Брза испорака:
Достапни по доставена
Продажба:
ве молиме имајте во предвид продавница известување
Други големина опции:
5'*7' / 8'*8' / 10'*10' /20'*20'
погоден предмет:
Фото Студио/ сцена / роденден / партија /
Големина (мм):
2000 година

Слични предлози