.

.

MEHOFOTO Scenil Винил Фотографија Позадина За Свадба Шума Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Љубител фото студио Реквизити 2384

MEHOFOTO Scenil Винил Фотографија Позадина За Свадба Шума Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Љубител фото студио Реквизити

DEN 806.00
DEN 1008.00
-20 %

Износ
Во продавницата.

Се применува за да живеат webcast,реклама фотографија,онлајн продавница,Телевизија Театар,Фаза прикажани , Попуст : Додадете продавница за омилена продавница,екранот ни даде имаат 5%попуст. Кориснички подот и ѕидот големина : Ако сакате да обичај форма на ѕидни и подни под случај на одредена големина,ве молиме оставете ги потсети забелешка во ред. 6" високи (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Банер со големина паѓа помеѓу големини - цел на следната големина во сад(по печатење, ќе се намали на вашиот сопствен големина) Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
.
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Тоа е префериран избор за фотографи.
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјал : Тенок винил платно
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
За : свадба, возрасни, новороденче,бременост,деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.Ако нема посебни барања во ред и поредок. 100dpi (jpg, gif, pdf, bmp, ppt, png, псд, пи, eps, кафуле, паб) датотеката е прифатлив ¢ €¢ Логото големина - мин.Ако нема посебни барања ние ќе произведе backdrops според сликата или стандардниот стил.
Вид Забелешка : За форма и стил;Ние ќе се произведе позадина со стандардна форма и стил,според сликата облик, со ниво и вертикална.
Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата
Материјал Тежина : 120 GSM.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.36 во)
Материјал Тежина : 150 G/МЕТРИ. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Максимална лесна ширина на 300cm
Тип : Топлина трансфер печатење
Материјали : Најлон Оксфорд Ткаенина
Пакет Големина : 25cm x 35cm x 6cm (9.Овие надоместоци се на одговорност на клиентот и не се вклучени во фактурата ro превозот вкупно.Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас.
Топло Совет : Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express.
Тоа може да биде укината за лесно носење на локацијата.

За производот

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Број На Модел На:
F-2384
Материјал:
Фланелен
Стил:
Сценско
користат за:
Фото Студио
Тема:
цветни позадина
Стил:
Свадба Позадина,Новородените Позадина
се применуваат:
Семејна Фотографија,Деца Позадина`
клучен збор:
Фотографија позадина позадина
кориснички:
Додадете џеб,било каков материјал и големина на слика
Винил Материјал:
Може да се железо.Тенка.Повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,без брчки
материјал оксфорд:
Може да се пеглаат.може да се мијат.без навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamless.no splicing

Слични предлози