.

.

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Тенка Ткаенина Ткаенина Печатена Фотографија во Позадина Новороденче Сценско 7 Ft X 10 Ft За Свадба Фото Xr14-К-2589

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Тенка Ткаенина Ткаенина Печатена Фотографија во Позадина Новороденче Сценско 7 Ft X 10 Ft За Свадба Фото

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Удобен Методите на Плаќање Кога ќе се направи исплата, вашите пари ќе бидат сигурно во вашиот профил или aliexpress сметка. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
. Но не го прават тоа влажни. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ако ширина поголема од 150см, потребно е да се држиме заедно, од неколку делови од двојно страни селотејп. Aliexpress поддржува многу начини на плаќање, како Paypal, кредитна картичка, банкарски трансфер, западна, moneybookers, итн. Превозот време зависи од вашата локација државата. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ако сакате да изберете и други превозот методи на, ве молиме слободно контактирајте со нас.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ве молиме, изберете ја големината на оваа фотографија позадина :
90x125cm
100x125cm
100x150cm
150x150cm 150x200cm 150x220cm 200x250cm 200x300cm 300x300cm 300x500cm 300x600cm 400x500cm 250x360cm 240x250cm
Други Големина Понуди :
Ние обезбедуваме други големина премногу. (Ако сте треба раш цел, ве молиме контактирајте со нас).
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн.
НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене. Ние гарантираме вашето 100% задоволително. Превозот обично се 7-25 работни дена (30 - 60 дена).
Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн. Но, превозот на товар можеби малку повисока за некои земји. (2) ве Молиме железо позадина на задната страна со многу ниска топлина. Ние навистина загриженост вашите чувства и ние многу се разбере фрустрации може да имате. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе потврдите дека сте примиле објектот. ПАКЕТ Ние пак секоја позадина внимателно Ние обично се користат пати пакување, ако треба тек пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. Ако не сте задоволни со ставката што сте ја добиле или сакате другите објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот сте го добиле на објектот. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации или донесе на спорот.

За производот

Големина (мм):
100x125cm, 100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x250cm, 200x300cm, 240x250cm, 300x300cm, 250x360cm, 300x500cm, 300x600cm, 400x500cm
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Број На Модел На:
MH13-L
Стил:
Деца
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
Сликовно платно
Фотографија позадина ID:
MH13-L
backdrops Функција 1:
фото backdrops
backdrops Функција 2:
Позадина
backdrops Функција 3:
fondos де estudio fotografia
backdrops Функција 4:
винил backdrops за фотографија
backdrops Функцијата 5:
vinilos infantiles
backdrops Функција 6:
фотографија backdrops
backdrops Функција 7:
фотографски позадина
backdrops Функција 8:
студио fix
backdrops Функција 9:
Backdrops

Слични предлози