.

.

Фантазијата божиќ подарок фото позадина фотографија Винил ,fondos де estudio fotografia,новородените божиќ фото позадина

Фантазијата божиќ подарок фото позадина фотографија Винил ,fondos де estudio fotografia,новородените божиќ фото позадина

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

На секое прашање ,само оставете порака и ние ќе се обидеме потрудиме да помогне во секое време . Имаме над десет илјади различни backdrops за вашиот референца.И ние ќе рефундирање на сите вашата исплата откако ќе ги примите објект и се врати.Совршена уметност за студио, настани или насловна фотографија и декорација.Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Фантазијата божиќ подарок фото позадина фотографија Винил ,fondos де estudio fotografia,новородените божиќ фото позадина
Опис : Материјал : Дигитални текстил(хемиски влакна, може да биде укината). Објектот е укината да брод од надвор, па тоа е лесно да се има брчки. Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија. Големина на : (големина може да се прилагоди) Не Цвест и не род џеб. Што може да се чистат со влажна крпа. Кога тоа е валкано , тоа не може да се мијат. Таму ќе имаат споеви помеѓу backdrops, но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии, можете да користите блиц светлина или изберете потемна и шарени капки која ќе биде подобро.Но треба да плаќаат за превозот на предавањето на објектот; Топло Тоа : Точка боја може да имаат боја разлика од екранот прикажана, се должи на следење и снимање слика, ве молиме да се разбере.Компјутерот печатен за живописни бои,висока резолуција на сликите 2.Тоа е можно за нас да се КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ
5,Различни редовни големини како 5х5, 5x7, 8x8, 8 X12, 7x10, 8x10, 10x12, 10x10, 8x15 и 10x20ft е можно за нас според нашиот каталог.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас. Компјутерот печатен позадина карактеристики : 1.
Answer : ___________________________ Note :
1. 7ft x 10ft (200cm X300cm) 8ft x 12ft (250cm X360cm) 10ft x 15ft (300cm X450cm) 10ft x 20ft (300cm X600cm) Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента. Големина : Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат.
За нас :
Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија. Ние ќе се подготват за цел соодветно.Ќе е подобро топлина тоа со железна на ЗАДНИОТ дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Custmer дизајни се предвидени.Повеќе издржливи,помалку тежина,полесно чистење,погодно за отворено настани.Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. Пакување : Виткање. Само да ни оставите порака на големина што ви треба . Најпопуларните големини, треба да се користи за : 1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви) 4ft x 4ft (125cm X125cm) 5ft x 5ft (150cm X150cm) 5ft x 7ft (150cm X220cm) 5ft x 10ft (150cm X300cm) (Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.

За производот

Големина (мм):
W 125cm х Х 100cm, W 150cm x H 100cm, W 200cm x H 150см, W 300cm x H 200cm, W 300cm x H 250cm, W 300cm x H 300cm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTOKEEN
Број На Модел На:
SD-210
Стил:
Сценско
Тип:
Компјутер Печатени
Материјал:
Винил
is_customized:
Yes
Големина:
Може да се прилагоди
Тип:
Божиќ Подарок
може да биде за:
семејството ,свадба,новороденче,бебе,деца ект
Стил:
Божиќ позадина

Слични предлози