.

.

WJ Работи Шорцеви за Мажи Салата Облека Бермуди Мажите Шорцеви Спорт Masculino Homme Spandex Mens Тренингот Салата Шорцеви Шорцеви

WJ Работи Шорцеви за Мажи Салата Облека Бермуди Мажите Шорцеви Спорт Masculino Homme Spandex Mens Тренингот Салата Шорцеви Шорцеви

DEN 337.00
DEN 481.44
-30 %

Износ
Во продавницата.


WJ Работи Шорцеви за Мажи Салата Облека Бермуди Мажите Шорцеви Спорт Masculino Homme Spandex Mens Тренингот Салата Шорцеви Обука
Мажите Кошарка Шорцеви Спорт Mens Салата Плажа Шорцеви Homme Surf Бермуди Homme Spandex Basquete Mens Бренд Пливаат Шорцеви За Мажи Секси Опис :
* Материјал : 90%најлон+10%spandex
* Mesh надворешен прстен/Нема појас
* Боја : црна/ејми зелена/бела/sky blue/жолто/црвени(Како слики show)
* Карактеристики : дишат Со дупки, секси & удобно
Големина на Табелата ( 1 инч=2.54 СМ)
Големина
S
М
L
XL
Половината
CM
64~74
68~78
72~82
76~86
Инч
25~29
27~31
28~32
30~34

За производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
WJ
Материјал:
Најлон,Spandex
Половината Тип:
Ниска
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Должина:
Shorts
Панталона Стил:
Редовни
Број На Модел На:
YY-2010-YD
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
шорцеви за мажи:
Шорцеви
бермуди:
шорцеви homme
шорцеви mens:
сурфање
Шорцеви:
адвокатско шорцеви
шорцеви homme:
мажите шорцеви
краток homme:
адвокатско шорцеви
кошарка шорцеви:
салата шорцеви
Работи Шорцеви:
Салата
мажите шорцеви спорт:
адвокатско секси работи шорцеви

Слични предлози