.

.

Луксузни свадба стил свила памук сатен жакард постелнина поставува Кралицата/Кралот големина 4/6/9pcs поставува bedspread во торба златна постелнина

Луксузни свадба стил свила памук сатен жакард постелнина поставува Кралицата/Кралот големина 4/6/9pcs поставува bedspread во

DEN 7630.00
DEN 8976.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

Убавина и Висок Квалитет!
2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches )
2 парчиња Плик перница : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 1 парче мали перница со core color2 color3
^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. Забелешка 3. Се потврди приемот на вашата нарачка. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат.
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
color1
Euroupean Заоблени дизајн Bedspead.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches ) 2 парчиња Плик перница : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 1 парче мали перница со core
Кралот Големина 4pcs : ( погоден за 1. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност .^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Кралицата Големина 4pcs : ( погоден за 1. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2.8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет Spead : 230 х 250cm(91 x 98inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина 6pcs : ( погоден за 1.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches )
Кралот Големина 9pcs : ( погоден за 1.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 2 парчиња Плоштадот перница : 60 x 60cm(24 x 24inches ) 2 парчиња Плик перница : 48 x 74cm(19 x 30inches ) 1 парче мали перница со core
Забелешка 1. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Spead : 245 х 265cm(96 x 104inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 6pcs : ( погоден за 1.

За производот

Големина:
Queen size 4pcs, Queen size 6pcs, Queen size 9pcs, King size 4pcs, King size 6pcs, King size 9pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Стил:
Европа
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Број На Модел На:
0062-85
Техника:
Жакард
Количина:
8 компјутери
Шаблон Тип:
Растенијата
Пополнување:
Никој
тема count:
500TC
Тежина:
4
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Шема:
Предиво Обоена
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
розова,црвена ,сина

Слични предлози