.

.

Долго-главен памук Везови постелнина поставите свила bedclothes прекривки маска+чаршаф+Pillowcase Крал и Кралица големина 7pcs подарок

Долго-главен памук Везови постелнина поставите свила bedclothes прекривки маска+чаршаф+Pillowcase Крал и Кралица големина

DEN 6090.00
DEN 11712.00
-48 %

Износ
Во продавницата.


.
4pcs Вклучуваат : 1 Прекривки маска + 1 Лист + 2 Pillowcase
6pcs Вклучуваат : 1 Прекривки маска + 1 Лист + 2 Pillowcase+2 плоштадот pillowcase
8pcs Вклучуваат : 1 Прекривки маска + 1 Лист + 2 Pillowcase+2 плоштадот pillowcase+2 перница
кревет(1.5 метар/5feet)или(1.8 метри /6feet )или(2meter)
Кралицата големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm 1pcs рамни листови : 250cm *250cm 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm
Кралот големина 4pcs 1pcs прекривки ги покрие : 220cm * 240cm 1pcs рамни листови : 250cm *270cm 2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm

За производот

Големина:
Queen size 4pcs, King size 4pcs, Queen size 6pcs, King size 6pcs, Queen size 8pcs, King size 8pcs
Ткаенина Count:
80
Количина:
6 компјутери
Бренд Име:
Midune
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри)
Техника:
Почит Свила
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Шема:
ленти
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
3
тема count:
500TC
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Западен
Број На Модел На:
sklb
Шаблон Тип:
Геометриски
Пополнување:
Памук
Употреба:
Дома

Слични предлози