.

.

UNIKEA година Нови 3D Испечатени Божиќ Момчиња Постелнина Собата на Дедо Мраз Прекривки Покрие 79x90 Кревет Рамен Лист 90x90 Pillowcases Blue &

UNIKEA година Нови 3D Испечатени Божиќ Момчиња Постелнина Собата на Дедо Мраз Прекривки Покрие 79x90 Кревет Рамен Лист 90x90

DEN 1563.00
DEN 1776.48
-12 %

Износ
Во продавницата.

2) Ние не можеме да прифатиме се враќа на персоналните, посебна цел предмети, да ги користи, се мијат или на објектите оштетени преку нормална употреба и абење.
1) Ние внимателно ја испита својата цел пред пратката. Ние, исто така, не може да ја прифати враќа на фајнал-продажба предмети
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Следниве начини на плаќање се достапни во мојата продавница : VISA, Mastercard, Qiwi, Маестро, Web Money, Boleto или Банкарски Трансфер .
Сите наредби (освен трговија на големо ред) ќе биде предаден во рок од 2 до 5 дена по потврдување на уплатата. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил. По приемот, ве молиме проверете со вашиот купите и да не известите за било каква штета; ние ќе се организираме за p замена или разумен надоместок. Ако, во рок од 7 дена по ред се доставени, може да се врати купувањето на рефундирање на стока, вредност.

За производот

Големина:
Queen
одделение:
квалитет
тема count:
200TC
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Цртан филм
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Ткаенина Густина:
128X68
Ткаенина Count:
30
Тежина:
1.2kg-1.6kg
Број На Модел На:
XQ16CR03
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Апликација Големина:
1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 нозе)

Слични предлози