.

.

70pcs/Set Азбука Броеви Марки Број Капитал Мали букви Азбука Дрвени Марки Писма Дрво Печат Гроздобер Дрвена Кутија

70pcs/Set Азбука Броеви Марки Број Капитал Мали букви Азбука Дрвени Марки Писма Дрво Печат Гроздобер Дрвена Кутија

DEN 533.00
DEN 573.60
-7 %

Износ
Во продавницата.

70pcs/Set Азбука Броеви Марки Број Капитал Мали букви Азбука Дрвени Марки Писма Дрво Печат Гроздобер Дрвена Кутија
Пакување : дрвени подарок кутија
Печат Материјали : Дрво & Гума
Случај Големина : x 146mm 82mm x 47mm
Големина : 38mm x 12mm x 9mm (секоја компјутери)
Количина : 70 компјутери/set
Пакетот вклучува :
70 x Број Азбука Писмо Дрво Печат
1 x Дрвени подарок кутија
Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

За производот

Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
J2020x
Материјал:
Дрво
Печат Големина:
3.8*1.2*0.9 cm
Дрво Кутија Големина:
14.6*8.2*4.7 cm
Печат количина:
70 парчиња

Слични предлози