.

.

Глуварче Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Деца Занаети Забавна Декорација Материјали

Глуварче Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Деца Занаети Забавна Декорација

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 14*18cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

За производот

Број На Модел На:
121503
Употреба:
Декорација
Тип:
ролери печат
Бренд Име:
KSCRAFT
Материјал:
Силикони
Место на Потекло:
Ningbo
Големина:
14*18cm
is_customized:
Yes
Пакување:
1pc/многу

Слични предлози