.

.

YLCS162 Пати Силикони Јасно Марки За Scrapbooking DIY Албум Хартија Картички Прави Декорација Втиснување Гума Печат 10x15cm

YLCS162 Пати Силикони Јасно Марки За Scrapbooking DIY Албум Хартија Картички Прави Декорација Втиснување Гума Печат 10x15cm

DEN 109.00
DEN 168.00
-35 %

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
ѕвезда Висок Квалитет Јасно Марки За Scrapbooking Занает Хартија Картички Албум Одлуки Користи со акрил назад блок Материјал : Силикон Големина : 10*15cm


За производот

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
YLCS162
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони

Слични предлози