.

.

Види Поправка Алатки Посебен Додаток за Вилицата Отворање Види Случај Отворен Watchmakers Алатки, Види Поправка Алатка за промет на Големо WR1015

Види Поправка Алатки Посебен Додаток за Вилицата Отворање Види Случај Отворен Watchmakers Алатки, Види Поправка Алатка за промет

DEN 383.52

Износ
Во продавницата.


Посебно во понудата се Види Поправка Алатка во Собата. Алатката е отворен завртка-приклучокот на задниот поклопец за да се види, и лесен за користење, лесен за носење.
( дијаметар од 0-37mm) Погоден за повеќето завртки назад часовници случаи Целосно прилагодливи преку вртливиот Има види во 3 позиции 18 x Interchangable фитинзи CRV челична конструкција Должина : 145mm

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Дијаметар:
14.5cm
Објектот Должина:
14.5cm
Објектот Висина:
1cm
Тип:
Алатки
Функција:
поправка алатка
Материјал:
метал
Објектот Тежина:
200g
Бренд Име:
Xinlu Обичај
Број На Модел На:
WR1015
Објектот Ширина:
5.5cm

Слични предлози