.

.

Професионален/DIY/Watch Отворена Поправка Алатка Големина До 50мм 07115 Види Snap Случај Назад Поотворени за Prizing рачен часовник Долниот Капак Алатка

Професионален/DIY/Watch Отворена Поправка Алатка Големина До 50мм 07115 Види Snap Случај Назад Поотворени за Prizing рачен часовник

DEN 3359.52

Износ
Во продавницата.


Посебно во понудата се Види Поправка Алатка во Собата.

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Материјал:
метал
Објектот Ширина:
12.7cm
Бренд Име:
Xinlu Обичај
Број На Модел На:
WR1017
Објектот Дијаметар:
12.7cm
Тип:
Алатки
Објектот Тежина:
700g
Објектот Висина:
10.8cm
Објектот Должина:
12.7cm
Функција:
поправка алатка

Слични предлози