.

.

Нови Пристигнување Мода печатење Корица дело За Мото Razr д3, Ајфеловата кула Diy Тешко Пластични Назад Случаи

Нови Пристигнување Мода печатење Корица дело За Мото Razr д3, Ајфеловата кула Diy Тешко Пластични Назад Случаи

DEN 79.00
DEN 119.04
-34 %

Износ
Во продавницата.

Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . На нашите продажба expenriences до сега, 0.
Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета .
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот . Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика .1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки !
.
Наша цел :
Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .
Нови Пристигнување Мода печатење Корица дело За Мото Razr д3, Ајфеловата кула Diy Тешко Пластични Назад Случаи
слика детали :
За Нас
Ние сме вистински продавачот понудата на квалитетни предмети во повеќето конкурентни цени. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа . Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат.
Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот.

За производот

Бренд Име:
WEVEYE
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Бренд:
Moto
Производот:
DIY шема телефон случај
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm

Слични предлози