.

.

сфор Asus Zenfone 3 Делукс ZS570KL Случај Задниот Поклопец Nillkin Природата Серија Јасно Транспарентен Мека TPU Случај За Asus ZS570KL

сфор Asus Zenfone 3 Делукс ZS570KL Случај Задниот Поклопец Nillkin Природата Серија Јасно Транспарентен Мека TPU Случај За Asus

DEN 297.00
DEN 371.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Материјал:
TPU
Карактеристики:
Јасно Транспарентен Мека TPU
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
NILLKIN
дизајн:
Транспарентна
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ASUS
Големина:
5.7 inch
Мало Пакет:
Yes

Слични предлози