.

.

Оклоп Задниот Поклопец Случај за LG G4 PC+TPU 2 во 1 Fundas Потпирачот Coque Тешки Shockproof за LG G4 5.5 инчен H815, H818

Оклоп Задниот Поклопец Случај за LG G4 PC+TPU 2 во 1 Fundas Потпирачот Coque Тешки Shockproof за LG G4 5.5 инчен H815, H818

DEN 176.00
DEN 185.28
-5 %

Износ
Во продавницата.

Оклоп Задниот Поклопец Случај за LG G4 PC+TPU 2 во 1 Fundas Потпирачот Coque Тешки Shockproof за LG G4 5.5 инчен H815, H818 Функција 1 : Оклоп Задниот Поклопец за LG G4 Карактеристика 2 : 2 во 1 Стил Солиден Функција 3 : Тешко PC + Мека TPU Случај за LG G4 Карактеристика 4 : Потпирачот Функција Fundas Функција 5 : Анти-Пропадна / Shockproof Функција 6 : Тешки Coque Функција 7 : Мобилен Телефон Торба за LG G4
За Транспорт Начин : Ние ви препорачуваме да изберете "Ali Express Стандард за Испорака" или "Ali Express Saver Превозот" да испрати овој случај. Ali Express Стандард на Превозот со следење на информации. Ова значи дека можеме да ги пратите тоа додека е испорака, Ali Express Saver Превозот, исто така, со следење на информации, но само што имаат клучот линк за следење на информации.
За Повратни информации : Ако ви се допаѓа случај, откако ќе ја прими, се надеваме дека ќе може да ни даде пет ѕвезди. Ова навистина ќе биде корисно за нас.
За Доцнење и Други Проблеми : Многу фактори влијаат на меѓународен транспорт, и во зафатени сезона, sotimes тоа ќе потрае неколку дена повеќе. Ако не се добие во време, ве молиме контактирајте со нас. Ние може да се прошири датум на испорака, додадете ја вашата шопинг заштита. И ние може да се јавите на поштата да го најдете. Ако тоа е изгубена, или скршени за време на транспортот, што може повторно да се испрати нов случај или ви даде целосна наплата. Ние ќе се потрудиме за вас. Welcom да контактирате со нас!

За производот

Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Едноставен,Спортски
Бренд Име:
ROTOFLYER
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Карактеристики:
Тешко PC + Мека TPU Случај за LG G4
Карактеристики 1:
Оклоп Задниот Поклопец за LG G4
Карактеристики 2:
2 во 1 Солиден Стил
Карактеристики 3:
Тешко PC + Мека TPU Случај за LG G4
Карактеристики 4:
Потпирачот Функција Fundas
Карактеристики 5:
Анти-Пропадна / Shockproof
Карактеристики 6:
Тешки Coque
Карактеристики 7:
Мобилен Телефон Торба за LG G4
Тип:
Случај

Слични предлози