.

.

За Samsung Галакси S9 S8 Плус Забелешка 8 S7 Работ Анти Шок Влијание Тврд Оклоп Случај За Galaxy S 7 9 8 Плус Работ S9+ S8+ Маска Случаи

За Samsung Галакси S9 S8 Плус Забелешка 8 S7 Работ Анти Шок Влијание Тврд Оклоп Случај За Galaxy S 7 9 8 Плус Работ S9+ S8+ Маска

DEN 153.00
DEN 191.52
-20 %

Износ
Во продавницата.

Внимание & Топло-совети : 1. Ве молиме оставете порака за специфични барања . И бидете сигурни дека тоа е полно име(прв + средината + последниот ) и корисни телефонски број кога ќе се writting испорака порака.(особено за пријатели од руски). Во спротивно ,тоа може да го испорака задоцнување или проблем. 2. Многу важно !!! Ве молиме оставете порака за да се потврди боја , моделот и големината ако не можете да бидете сигурни . Инаку ние не сме одговорни за недоразбирање грешка. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние може да ги реши повеќето проблеми, вклучувајќи услуга за обнова или повторно да ја прати. Некои од корисниците беа задоволни со производот, но остави негативен фидбек од страна на недоразбирање , јас сакам да се изјасни дека позитивните повратни информации треба да биде 5-ѕвезда. Превозот :
1.Ние ќе испрати пакет по добивате вашата исплата, обично во рок од 72 часа.
2.Предмети ќе се испраќаат преку поштата и тоа ќе потрае околу 15-60 дена.
3.Испорака ќе биде одложен предизвика на виша сила од страна на поштата или дали. Тоа може да се нагоре за да го 30-60 дена.
4.Ние ќе го пријават како "лични подарок", со ниска цена на испорака забелешка да се обидат да се избегне или намали царинските давачки.
5.Испорака ќе биде подолго време зафатен сезона, особено за време на "11.11 Промоции" .
6. Ќе имаме 10 дена одмор на Кинески Национален Ден и 15-дневен одмор на Кинеската Нова Година. Во ова дво-фаза време, не можеме да брод на пакет becasue сите на Кинески се надвор од работа, вклучувајќи конкретна услуга и поштата услуга.
Повратни информации :
Контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ги реши повеќето проблеми, вклучувајќи наплата и повторно да ја прати.
Ве молиме да ни ги испратите пораки ако имате прашања.
Карактеристики :
Случај Покритие за SAMSUNG Галакси S7
Случај Покритие за SAMSUNG Галакси S7 Работ
Случај Покритие за SAMSUNG Галакси S8
Случај Покритие за SAMSUNG Галакси S8 Плус
Случај Покритие за SAMSUNG Галакси S9
Случај Покритие за SAMSUNG Галакси S9 Плус
Случај Покритие за SAMSUNG Galaxy Note 8
Специјален дизајн за SAMSUNG Галакси
Анти-Нула и против Пролизгување
Го заштитува вашиот мобилен телефон од прашина, гребење и други секојдневни оштетувања
Прецизни се намали за камерата, гласност, итн.
Пакет се вклучени :
1 x Случај Маска
Ви благодариме за вашиот гледање !

За производот

Материјал:
За Samsung S8, За Samsung S8 Плус, За Samsung Note 8, За Samsung S9, За Samsung S9 Плус, За Samsung S7 Работ, За Samsung S7
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Цитати & Пораки,Спорт,Сјајна,Симпатична,Животно,Егзотични,Геометриски,Обична,Гроздобер,Украсени
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9,Галакси S7 Работ,Галакси S8,Galaxy Note 8,Галакси S9 Плус,Галакси S7,Галакси S8 Плус
Функција:
Тешки Заштита,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
JohnDan
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Двоен Слој Тежок Оклоп Случај
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
For Samsung
Модел Број 1:
За Samsung Галакси S7
Модел Број 2:
за samsung галакси s7 работ
Модел Број 3:
За Samsung Галакси S8
Модел Број 4:
За Samsung Галакси S8 Плус
Модел Број 5:
За Samsung Галакси S9
Модел Број 6:
За Samsung Галакси S9 Плус
Модел Број 7:
За Samsung Galaxy Note 8

Слични предлози