.

.

8pcs/многу EAIEP Оригинални 18650 3.7 V 2600mAh батерии LI-Ion Батерија ICR18650-26F безбедно батерии Индустриска употреба

8pcs/многу EAIEP Оригинални 18650 3.7 V 2600mAh батерии LI-Ion Батерија ICR18650-26F безбедно батерии Индустриска употреба

DEN 766.00
DEN 806.40
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Батеријата Број:
8
Број На Модел На:
ICR18650-26
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Бренд Име:
EAIEP
Замена На Батеријата:
No
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*65MM
Замена На Батеријата:
No

Слични предлози