.

.

4 парчиња 1100mAh 1.2 v AAA батерија за LED светло Играчка поставување на батеријата за камерата MP3 mp4 микрофон

4 парчиња 1100mAh 1.2 v AAA батерија за LED светло Играчка поставување на батеријата за камерата MP3 mp4 микрофон

DEN 266.00
DEN 295.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


СОВЕТИ :
1.На капацитетот на батеријата и опис не е во согласност, па ќе има некои нумерички грешка, ве молиме имајте во предвид пред да нарачате. ве молиме не грижете се.
2.Инвентар доволно, Ние можеме да брод во рок од 1-2 дена кога ќе се потврди на плаќање
3.Ова е Ni-МЗ батеријата со висок квалитет! И цената е, исто така, разумно.
Поставете Тип : Само Батерии
Број На Модел : 4*1100
Бренд Име : ПАЛО
Големина : AAA
Тип : НУ-МЗ
Номиналниот Капацитет : 1100m Ah

За производот

Номиналниот Напон:
1.2 V
Големина:
AAA
Номиналниот Капацитет:
1100mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Бренд Име:
ПАЛО
Број На Модел На:
1.2 V 1100 mAh ААА
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Батеријата Број:
4
Замена На Батеријата:
No

Слични предлози