.

.

Yongnuo YN-900 YN900 LED Светло во Видео AC Адаптер Држачи за Кабел

Yongnuo YN-900 YN900 LED Светло во Видео AC Адаптер Држачи за Кабел

DEN 1728.00

Износ
Во продавницата.

Yongnuo YN-900 YN900 LED Светло во Видео AC Адаптер Држачи за Кабел Компатибилен Со Yongnuo YN-900 LED светло во видео САМО. Карактеристики :
Специјално дизајнирани за Yongnuo YN-900 LED светло во видео.
Високо-квалитетни материјали направени и парична казна изработка, безбедно и издржливи.
Спецификации :
AC Влезен напон спектар : 100-240 V.
AC Влез на струјата : 2.0 Еден (Макс).
Текст фреквентен опсег : 50/60 Hz.
Излезен напон : 19 V.
Излезна струја : 5000m A.
Тежина : околу. 600g.
Пакетот вклучува : 1 x AC адаптер (само нас приклучок)
Препорачуваме Производи Топла Производи Често Се Купи Заедно Можеби Сакате Како Нив ?

За производот

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB
Бренд Име:
FotoPal
Број На Модел На:
YN900
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Пакет:
No

Слични предлози