.

.

DSTE UDC123 USB приклучок Адаптер за полнење за CANON NB-10L Батеријата G1X G15 G16 SX40 SX50 SX60 ХС Дигитална Камера

DSTE UDC123 USB приклучок Адаптер за полнење за CANON NB-10L Батеријата G1X G15 G16 SX40 SX50 SX60 ХС Дигитална Камера

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
DSTE Бренд USB Порт Патување за Полнење x 1
Полначот е Вовед :
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р DC 12-24 V
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2/8.4 V Max 600 м-р
Големина : 46 x83x28 mm
Компатибилен Батеријата Дел Број :
За CANON : NB-10 L

За производот

Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DC123
Бренд Име:
DSTE
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Составен Тип:
li-ion батерија
компатибилен за:
G1X G15 G16 SX40 SX50
Чашката Стандард:
НИ Plug ЕУ Приклучок

Слични предлози