.

.

4.2 V 1А/2A 2 Слотови 18650 Li-ion Патување Батерија Полнач Ѕид Дома Држачи за Полнење Батерии со ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА кабелски приклучок

4.2 V 1А/2A 2 Слотови 18650 Li-ion Патување Батерија Полнач Ѕид Дома Држачи за Полнење Батерии со ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА кабелски

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.2 V 1А x 2 Индикатор : светлината ќе се претвори зелена по целосно наполнета во Текот Напон Заштита : ДА Пакет тежина : 0.
Спецификација : Полнење Клетка : Литиум Јонска Компатибилен : Батерија 18650 Количина : 2 Влезен Напон : AC 100~240 V 50/60 HZ Излез Напон : DC 4.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Тоа може да биде замена DC 4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.178 кг Производ големина (L x W x H) : 10.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сосема нов и висок квалитет.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.2 V 2 Слотови 18650 Li-ion Батерија Полнач + Избор Plug(ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.2 V 1А/2 A 2 Слотови 18650 Li-ion Патување Батерија Полнач Ѕид Дома Држачи за Полнење Батерии со ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА кабелски приклучок
Карактеристики : 1.97 инчи Пакет : 1А 2А 4.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. На AC кабел не е вклучена.38 инчи Пакет големина (L x W x H) : 12 x 8 x 5 cm / 4. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.

За производот

боја:
Црна
Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Пакет:
Yes
екран:
No
Тип:
Електрични,USB
Батеријата Број:
2 слотови
Број На Модел На:
ГД-C001
Брзо полнење:
Yes
Бренд Име:
Deongaree
Употреба:
Стандардна Батерија
Интелигентни Полнење:
No
Компатибилен:
18650
Излезниот Напон:
4.2 V 1А
Приклучете:
ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА Приклучок

Слични предлози