.

.

18650 Двојно Батерија Полнач Популарни Продажба 4.2 v 1000mA Излез Двојна Електрична Батерија Полнач за Батерија Жица Брз Полнач

18650 Двојно Батерија Полнач Популарни Продажба 4.2 v 1000mA Излез Двојна Електрична Батерија Полнач за Батерија Жица Брз Полнач

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

97 инчи Пакет : 1А 2А 4. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Сосема нов и висок квалитет. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.2 V 1А x 2 Индикатор : светлината ќе се претвори зелена по целосно наполнета во Текот Напон Заштита : ДА Пакет тежина : 0.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.38 инчи Пакет големина (L x W x H) : 12 x 8 x 5 cm / 4.2 V 2 Слотови 18650 Li-ion Батерија Полнач + Избор Plug(ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Тоа може да биде замена DC 4.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.18650 Двојно Батерија Полнач Популарни Продажба 4.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.2 v 1000m A Излез Двојна Електрична Батерија Полнач за Батерија Жица Брз Полнач
Карактеристики : 1. На AC кабел не е вклучена.2 V 1А x 2 18650 Li-ion Патување Батерија Полнач како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.178 кг Производ големина (L x W x H) : 10.

За производот

боја:
Црна
Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
Пакет:
Yes
екран:
No
Тип:
Електрични,USB
Батеријата Број:
2 слотови
Број На Модел На:
ГД-C001
Брзо полнење:
Yes
Бренд Име:
Deongaree
Употреба:
Стандардна Батерија
Интелигентни Полнење:
No
Компатибилен:
18650
Излезниот Напон:
4.2 V 1А
Приклучете:
ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА Приклучок

Слични предлози