.

.

500PCS М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црни рамни најлон за Миење Асортиман/Кит/Set

500PCS М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црни рамни најлон за Миење Асортиман/Кит/Set

DEN 163.00
DEN 191.52
-15 %

Износ
Во продавницата.

500 PCS М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 Црни рамни најлон за Миење Асортиман/Кит/Set
м2 100pcs
м2.5 100pcs
м3 100pcs
m4 50pcs
м5 50pcs
m6 50pcs
м8 50pcs
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

За производот

Број На Модел На:
М2 ДА М8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Слични предлози