.

.

100pcs M3*6*3 цветен Алуминиум рамен миење Алуминиум За Рк Дел

100pcs M3*6*3 цветен Алуминиум рамен миење Алуминиум За Рк Дел

DEN 566.00
DEN 666.24
-15 %

Износ
Во продавницата.

100pcs M36 цветен Црвено црна, сина, пурпурна розова grey Алуминиумски рамен миење Алуминиум За Рк Дел та
големина : M3 X6 X3
портокал
ЦРНА
DEEP BLUE
ВИОЛЕТОВА
ПИНК
GLODEN
ЦРВЕНА
СВЕТЛО СИНА
СИВА

За производот

Внатрешен Дијаметар:
ПОРТОКАЛОВА, ЦРНА, ДЛАБОКО СИНА, РОЗОВА, ЦРВЕНА, СВЕТЛО СИНА, СИВА, GLODEN
Број На Модел На:
M3x6x3
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Слични предлози