.

.

Пакување од 2 3M Глувчето Ролери / Глувчето Нозе Влошки за Logitech V320 V450 M505 M525 M545 / M310 M325 M215 ТЕФЛОН 0.6 мм дебелина

Пакување од 2 3M Глувчето Ролери / Глувчето Нозе Влошки за Logitech V320 V450 M505 M525 M545 / M310 M325 M215 ТЕФЛОН 0.6 мм дебелина

DEN 143.52

Износ
Во продавницата.


Замена на глувчето нозе за екстремни гејмер или технички професионални Карактеристики на Глувци Skatez :
* Да ги замени постоечките (носи, оштетени или загубени) глувчето нозе
* За игри на среќа-оптимизиран одговор
* Го намалува триењето помеѓу глувчето и mouse pad
* Обезбедува неспокојот плови искуство
* * * * Зголемување на следење на точноста
* Направен од 100% тефлон

За производот

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
mksup
Материјал:
Тефлон

Слични предлози