.

.

Еден Порт USB 3.0 Женски PCB Монтажа на Панел Тип на матичната Плоча 20Pin Кабел 60см

Еден Порт USB 3.0 Женски PCB Монтажа на Панел Тип на матичната Плоча 20Pin Кабел 60см

DEN 168.00

Износ
Во продавницата.


Еден Порт USB 3.0 Женски PCB Монтажа на Панел Тип на матичната Плоча 20 Pin Кабел 60см
Можете да го користите USB 3.0 тип-женски конвертирате USB3.0 (20pin Header) директно поврзано на матична плоча
Usb 3.0 женски конектор може да се качи на КОМПЈУТЕР Одбор.
USB 3.0 порт x 1 switch to USB 3.0 20 pin кабел
таму се НАТОПИ Планината на USB 3.0 Женски крајот.
Должина : 60cm

За производот

боја:
Сина
Бренд Име:
ULT да се обединат
USB Тип:
Стандард
Должина на кабел:
60см
Употреба:
Компјутер,Мобилен Складирање
Број На Модел На:
U3-172-0.6 M
Пакет:
No

Слични предлози