.

.

100pcs 10x15cm Пластични ЈП Zip Заклучување Торба Resealable Накит Ореви Пакување Кеси Мали Козметика Носат Ziplock Кеси Бесплатен Превозот

100pcs 10x15cm Пластични ЈП Zip Заклучување Торба Resealable Накит Ореви Пакување Кеси Мали Козметика Носат Ziplock Кеси Бесплатен

DEN 300.00
DEN 340.80
-12 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте Во Мојата Продавница
100 Компјутери ЈАСНО ПОШТЕНСКИ ПЕЧАТ ТОРБА 3.9"х5.9" ZIPLOCK RECLOSABLE ПЛАСТИЧНИ КЕСИ ZIP ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ПОЛИ BAGGIES 10cmx15cm
Descr iption
Објектот Количество 100 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 054
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
10x15 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

За производот

Повод:
Дипломирањето,Велигден,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Материјал:
Пластични
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
Мала Торба ZipLock
Бренд Име:
KoMee
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
100pcs
Големина:
10x15cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.2 мм
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Шарм Ореви Подарок Пакување Торба Пошта
Шема:
Рамно Тип
Тип:
Складирање Кеси

Слични предлози