.

.

5x7cm 500pcs 0.08 mm ЈП Јасен Само Запечатување Zip Заклучување Торба/ Пластична Амбалажа Торбичка /Бела Транспарентна патент reclosable пакување торба

5x7cm 500pcs 0.08 mm ЈП Јасен Само Запечатување Zip Заклучување Торба/ Пластична Амбалажа Торбичка /Бела Транспарентна патент

DEN 366.00
DEN 415.68
-12 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте Во Мојата Продавница
5x7cm 500pcs 0.08 mm ЈП Јасен Само Запечатување Zip Заклучување торба/ Пластична Амбалажа Торбичка /Бела Транспарентна патент reclosable пакување торба
Descr iption
Објектот Количество 500 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 038
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
5x7 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Othe Стил Кеси

За производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
5x7cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.08 mm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Слични предлози