.

.

100pcs/многу Луксузни Нови Мали Пеперутка Ласерски Сече Свадба Услуги Свадба Партија Слатка Бонбони Кутија

100pcs/многу Луксузни Нови Мали Пеперутка Ласерски Сече Свадба Услуги Свадба Партија Слатка Бонбони Кутија

DEN 957.00
DEN 1007.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација :
Бои : Бела / Слонова Коска
Материјал : Хартија Бисерна
Кутија надвор големина : прибл. 8x8x4cm; внатре големина : прибл. 6x4.8x4cm
Карактеристика : Со Слободни Organza Лента
Оркестарот дизајн : Мала Пеперутка
Пакет се вклучени :
100pcs бонбони кутии
Превозот Информации : 1. Снабдување следење на број за секоја цел. Можете да проверите во вашата нарачка детали. 2. ФАКУЛТАТИВНА Забрзување на превозот (EMS,DHL,Fedex,итн) треба да плаќаат екстра превозот надомест. Клиентот е одговорен за плаќање на царина ако вашата земја има барање. Можеме да го напишеме на цената според вашето барање во комерцијална фактура. Ве молиме да се забележи. 3. Обично се 19-40 дена од Кина пост или Ali Express стандард на превозот. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, ве молиме да бидат трпение. Услуги на клиентите : Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди и да се трудат за 100 клиент satisfication. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, Пред да ни даде netural или негативни повратни информации. Тогаш можеме да ги исполнуваат ви помогне и да го реши вашиот проблем.

За производот

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
Голема пеперутка
Шема:
Пеперутка
Материјал:
Бисерна хартија

Слични предлози