.

.

22 дизајни 100pcs Јасно Пластика Cookie Пакување Кеси Свадба Подарок Бонбони Торба Бисквит Десерт Торба cookie украсување алатки 10*10см

22 дизајни 100pcs Јасно Пластика Cookie Пакување Кеси Свадба Подарок Бонбони Торба Бисквит Десерт Торба cookie украсување алатки

DEN 148.00
DEN 172.32
-14 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на Нашата Продавница!
Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Не може да пратите пратката информации на секоја веб-страница.
Трошоците за 25-60 дена. Ве молиме да се разбере и да се чека пациентот !
- Материјал : OPP торта кеси(пластика) Големина : 10*10см + 3cm Количина : 100 компјутери Боја : како на сликите покажуваат ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете дизајн можете да изберете! Не бидете погрешно ^3^ Било прашање,добредојдовте да контактирате со мене ^^
Поголема количина,Поголем попуст $.$
Оставете уредна и валидна адреса ве молиме(Русите треба полно име) 0.0
Ако задоволни производот, 5 ѕвезда позитивни повратни информации ве молиме Т Т

За производот

Подарок Торба Големина:
10x10cm
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Цвеќе,Храна,Писмо
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
партија бонбони торба
Бренд Име:
PEIPINGKE
Стоковните:
cookies торба
превозот:
бесплатно преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Материјал:
Храна степен на пластични кеси торта
Големина:
10*10cm
печат должина:
3cm
Количина:
100pcs бисквит кеси
боја:
случаен
одржување:
да се чува далеку оган
Место на Потекло:
Копното, Кина

Слични предлози