.

.

Бесплатен Превозот преку ФЕДЕКС Топла Продажба Невестата и Младоженецот Кутија 500pairs=1000pcs Младоженецот, Невестата, Свадба Корист Кутии Подарок кутија Бонбони кути?

Бесплатен Превозот преку ФЕДЕКС Топла Продажба Невестата и Младоженецот Кутија 500pairs=1000pcs Младоженецот, Невестата, Свадба

DEN 4704.00

Износ
Во продавницата.


Точка Име : Европски стил свадба се облекуваат корист кутии/свадба корист/свадба подарок
Категорија : Занает Материјали
Материјал : хартија
Краток Опис : се продаде во парови,испрати од станот
Тежина : 8 G/pc
Спецификација :
Невестата се облекуваат во стилот : 8.5 cm*5.8 cm*3.8 cm
Младоженецот фустан стил : 10cm*5.8 cm*3.8 cm
Количина : 500 парови по многу

За производот

Шема:
Невестата & Младоженецот
Број На Модел На:
У-17
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Картон

Слични предлози