.

.

10 Компјутери/многу Мултифункционален Kraft Хартија Чантата Со Рачка Рециклираат Торба Модерен Текстил, Чевли Подарок Хартиени Кеси 4 Големина Deep Blue

10 Компјутери/многу Мултифункционален Kraft Хартија Чантата Со Рачка Рециклираат Торба Модерен Текстил, Чевли Подарок Хартиени

DEN 446.88

Износ
Во продавницата.


.
Материјал : К сплав Хартија
Големина(cm)
21x15x8cm
27x21x11cm
H32x25x11cm
33x25x12cm
Тежина(g/компјутери)
21.4 g/еез
35.2 g/еез
45.7 g/еез
46.1 g/еез
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

За производот

Шема:
Полна Боја
Повод:
Свети Патрик,Крштевки & Крштевањето,Полот Откриваат,ноќта на Вештерките,за Денот на планетата Земја,Денот на Таткото,Пензионирање
Број На Модел На:
како фото
is_customized:
Yes
Бренд Име:
leaffei
Број на Компјутери:
10pcs
Материјал:
Хартија

Слични предлози