.

.

Liva Девојка Топла Продажба Бизнис Мажите Ремени СТП Кожа Змеј Шема Тока Појас Појаси Модни Додатоци Машки Ceinture Подароци

Liva Девојка Топла Продажба Бизнис Мажите Ремени СТП Кожа Змеј Шема Тока Појас Појаси Модни Додатоци Машки Ceinture Подароци

DEN 241.44

Износ
Во продавницата.


100% Сосема Нов
Материјали : Кожа СТП
Пол : Мажи
Боја : Црна;Кафеава;Бела Боја;Кафе;Темно Сина
Димензии : Ширина за 3,7 см;Должина од 110cm
Пакетот Вклучува : 1 Piece Појаси

За производот

Појас Должина:
110cm
Бренд Име:
Liva девојка
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Појаси Материјал:
PU
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Тока Ширина:
0cm
Тока Должина:
0cm
Појас Ширина:
3.7 cm
Број На Модел На:
CC3443
Тип На Објект:
Појаси

Слични предлози