.

.

3/8 maleX10mm топката вентил ,месинг топката вентил ,бакар вентил, бакар фитинг, пневматски вентил

3/8 maleX10mm топката вентил ,месинг топката вентил ,бакар вентил, бакар фитинг, пневматски вентил

DEN 160.00
DEN 168.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


3/8" male X10mm топката вентил

За производот

Тип:
Вентили
Бренд Име:
JIANHUA

Слични предлози