.

.

ADN-25-70-A-P-НА ФЕСТО/ ФЕСТО цилиндар продажниот агент во Пекинг

ADN-25-70-A-P-НА ФЕСТО/ ФЕСТО цилиндар продажниот агент во Пекинг

DEN 12000.00

Износ
Во продавницата.


Обработка на прилагодување : да
ФЕСТО нови оригинални автентични

За производот

Тип:
Вентили
Број На Модел На:
BLUESTAR
Бренд Име:
WZVAC
Модел:
ADN-25-70-A-P-A
Тип:
Прилагодливи баферот на цилиндар
создаден:
232 (mm)
Број На Цилиндри:
Шест
Теоретски сила:
3 (N)
Максимално Оптоварување:
4 (N)
Максимална сила од далечина:
3 (Nm)
Тежина:
5 (kg)
Делокруг на примена:
Две

Слични предлози